úvod I připravujeme I v řadě „lodě v české minulosti“ dosud vyšlo I publikace s tématem lodě a plavba I mimo edici I objednávka vložit

Objednávka publikací:

Úplný aktuální seznam všech položek nabízených naší zásilkovou službou naleznete v nejnovějším zpravodaji
"MOKRÉ" KNIHY. na
http://www.mare-czech.cz/naklweb/clanky.html

Ceny v seznamu jsou uvedené včetně DPH.

Publikace prosím objednávejte až po jejich vydání!
Nenajdete-li uvedené tituly v objednávkovém formuláři, napište požadované tituly do kolonky „Máte-li nám co sdělit“

Vybrané zboží Vám zašleme na dobírku.
K ceně objednávky je nutno připočítat poplatek za poštovní služby ve výši 119 Kč (z důvodu změny účtování sazby DPH poštovních nákladů od začátku roku 2009).

Při odběru zboží nad 1111,- Kč poplatek za poštovní služby neúčtujeme – platí pouze pro ČR! Ke každé objednané publikaci přikládáme sběratelskou pohlednici s lodní tématikou a knižní záložky.

Objednávky se snažíme vyřizovat co nejdříve. Snažíme se zboží dodat do deseti dnů. Některé tituly jiných nakladatelů však pro Vás musíme objednat, proto se dodací lhůta může protáhnout. Prosíme tedy o strpení. Publikace posíláme chráněné vlnitou lepenkou nebo „bublinkovou“ fólií. Při reklamaci pište na naši e-mailovou adresu nakladatelstvi@mare-czech.cz nebo volejte tel.: 222 938 250.

Pro stálé zákazníky máme připraven KLUB "MOKRÉ" KNIHY (K"M"K) se zvýhodněnou cenou knih. Členem klubu se automaticky stává každý, kdo si prostřednictvím naší zásilkové služby objedná alespoň devět publikací. Všechny další z produkce nakladatelství Mare-Czech (a některé další) již má za klubovou cenu. Nabídka platí i zpětně. Každého objednatele, který dosáhl na členství, prosíme o upozornění v objednávkovém formuláři v kolonce "Máte-li nám co sdělit".

Pro veřejné knihovny poskytujeme slevu 30% u publikací z produkce nakladatelství Mare-Czech.

Vydané publikace si můžete osobně zakoupit i na adrese:
Nakladatelství Mare-Czech, Křivenická 426/42, 181 00 Praha 8, ale pouze po telefonické domluvě (tel: 222 938 250).

Publikace můžeme zasílat i zájemcům ze Slovenska. Z důvodu cen poštovného ale doporučujeme obrátit se na slovenské distribuční firmy, například TATRA MARINE s.r.o. http://www.tatramarine.eu nebo Magnetpress http://www.press.sk

Veškeré objednávky posílejte na e-mail
nakladatelstvi@mare-czech.cz